Przedsiębiorca

logo B&BSZYBKIE FAKTY:

  • Dyrektor zarządzający i współwłaściciel firmy B&B Słodycze z Pomysłem, dostawcy słodyczy reklamowych dla firm i instytucji, obecnego na rynkach niemal wszystkich państw Unii Europejskiej, a także Norwegii i Szwajcarii.
  • Wcześniejsze stanowiska w tej samej firmie (w odwróconej kolejności): szef Biura Obsługi Klientów, Export Manager, pełnomocnik ds. systemu jakości.

KILKA ZDAŃ OD SIEBIE: 

Współprowadzenie firmy rodzinnej to zupełnie unikalne doświadczenie, a im dłuższy mój staż w takim przedsiębiorstwie, tym lepiej to rozumiem. Sytuacja, kiedy Tata czy Mama są nie tylko Rodzicami, ale też partnerami biznesowymi, jest dość niezwykła zarówno pod względem zawodowym, jak i zupełnie prywatnym. Nie każdy umie funkcjonować w taki sposób, ale ja nie zamieniłbym mojej pracy na żadną inną. Mogę wzbogacać i rozwijać dzieło Rodziców, dzięki któremu nigdy nie zaznałem w życiu niedostatku. Mogę realizować swoje pomysły, ale jednocześnie nie muszę zaczynać wszystkiego od zera. I przede wszystkim, mogę pracować dla siebie, z ludźmi, na których dobór mam duży wpływ, w oparciu o bliskie mi wartości. Takie jak chociażby szacunek do drugiego człowieka, lojalność, rzetelność, profesjonalizm czy wreszcie niezawodność, która bierze się z dbałości o każdy szczegół. Codziennie pomagamy budować pozytywny wizerunek szerokiej gamie Klientów, od korporacji i ministerstw po osiedlowe sklepiki. I wciąż cieszy nas każda czekoladka, która wychodzi od nas gdzieś w świat 🙂